گروه صنعتی ایران توحید در سال 1358 تأسیس و در سال 1373 با ظرفیت 8000 تن در سال و باسرمایه بالغ بر 40 میلیون دلار در شهر صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه و در زمینی به مساحت 23000 مترمربع به بهره برداری رسید و از شروع سال 1377 عمده فعایل شرکت با توجه به نیروی انسانی متخصص ، تکنولوژی تولید مکانیزه و امکانات آزمایشگاهی مدرن به طرف شرکت های بزرگ خودروسازی و صنعتی معطوف گردید ، که در طی مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته جایگاهی ویژه برای خود در زمینه تولید انواع پیچ و مهره ایجاد و همواره آن را ارتقاء بخشد.
هدف از تأسیس این کارخانه تولید انواع پیچ و مهره به روش فورج سرد مطابق با استانداردهای متداول در دنیا از جمله JIS و ISO و PSA و MES و NES و KES و DIN و غیره بوده است.
کلیه ماشین آلات این کارخانه از سازندگان معتبر اروپایی ، ژاپنی و کوره های عملیات حرارتی کانتینیوس ژاپنی (NIPON) و تایوانی (SAN YUNG) خریداری شده و در حال حاضر با رعایت الزامات استاندارد و خواسته های مشتریان با دریافت گواهینامه ISO TS -16946 و ISO 9001-2000 نیاز صنایع مختلف مانند خودروسازان ، نفت ، ساختمان و برق کشور را تأمین می نماید.
در راستای این سیاستها مدیریت ارشد سازمان سیاستهای مدیریت کیفیت نوین را برای استقرار در سازمان برگزیده و همیشه معتقد است که با جاری نمودن سیستم های مدیریت مناسب و سیستم های نوین ، می توان فرآیند های تولیدی سازمان را از نظر کیفیت و کمیت ارتقاء بخشید و گامهای موثری را برداشت.

تنوع تولید:

1- تولید پیچ از سایز M6 تا M30 و از طول 10 الی 240 میلیمتر و با گریدهای 12.9 , 10.9 , 8.8 , 6.8
2- تولید انواع استادبولت از سایز ½ الی 3 اینچ با گریدهای B7-B7M-L7-B8-B16
3- تولید انواع مهره ( شش گوش ، فلنجی ، جوشی ، قفلی فلزی ، قفلی کاسه نمدی ، مهره های واشر دار) از سایز M6 الی M27
4- انجام عملیات پوشش کاری گالوانیزه ( کروماته های سفید ، زرد ، سبز و مشکی ) تحت لیسانس شرکت Coventya فرانسه و پوشش Zinc Flack تحت لیسانس شرکت Magni آمریکا
5- تولید انواع پیچ و مهره مخصوص و مطابق سفارش مشتری
6- تولید تخصصی انواع پیچ های موتوری از جمله پیچ های سرسیلند ، کپه و شاتون موتورهای خانواده پراید ، EF7 ، TU5 ، XU7 موتورهای دیزل لازم به ذکر می باشد این شرکت در حال حاضر تنوع بیش از 4320 نوع پیچ و مهره را در سوابق کاری خود دارد.
7- انجام لاک رزوه قفل کن و آب بندی تحت لیسانس شرکت Precote آلمان

تجهیزات و خطوط تولیدی:

این شرکت دارای بیش از 50 دستگاه تولید پیچ و مهره می باشد که سهم قابل توجهی از سخت افزارهای تولیدی ساخت کمپانی ( Nedschroef Herentals ) بلژیک ، EWMENN ، Carlo Salvi ، Ingramatic و سایر شرکت های اروپایی می باشد.

تماس با ما

 
 

 

ورود